• Mis on SpringCup?

  SpringCup on kvaliteetne rahvusvaheline noortejalgpalli turniir, mis toimub iga-aastaselt Tallinnast 1km kaugusel Laagris Möldre staadionil.

  Turniiri korraldajaks on Harju Jalgpallikool, mis on kiiresti arenev klubi Baltikumis. Esimene SpringCup toimus aastal 2007 ning on viimastel aastatel jõuliselt arenenud.

  Korraldajate eesmärgiks on ajapikku viia SpringCupi sportlik tase Baltikumi tippu. Samuti on meie jaoks tähtis, et kõik osalised saavad meeldejääva ja nauditava jalgpallikogemuse nii väljakul olles, kui ka vaba aega veetes.

  SpringCup vanuseklassid:
  VanusMänguaegVäljaku suurusKuupäevOsavõtutasu
  20111x1860x40m04. Aprill175EUR
  20121x1860x40m03. Aprill175EUR
  20131x1540x30m10. Aprill150EUR
  20141x1540x30m11. Aprill150EUR

  Registreeru kohe! või võtke korraldajatega ühendust: Võtke ühendust siit →

  SpringCup & Harju Jalgpallikool

 • Mängijate registreerimine

  • Meeskonna esindajal tuleb täita registreerimisleht ning toimetada see kohapeal asuvasse turniiri kontorisse enne esimese mängu algust!
  • Korraldajatele on õigus kontrollida mängijate dokumente. Segaduse vältimiseks kaasa võtta ID-kaart või mõni muu isikut tõendav dokument.
  • Vanuseklassides 2007-2010 on lubatud registreerida kuni 12 mängijat ning treener. Vanuseklassides 2003-2006 on lubatud registreerida kuni 15 mängijat ning treener.

  Vanemate mängijate kasutamine

  SpringCupi vanuseklassides 2003, 2004, 2005, 2006, 2007,2008, 2009 ja 2010 võib üks võistkond maksimaalselt kasutada 2 vanemat mängijat, kes on sündinud hiljem kui eelneva aasta 1. august.

  Näiteks: 2003. aasta sündinud poiste vanuseklassis võib kaasa teha ühe võistkonna eest kaks mängijat, kes on sündinud hiljem kui 1.08.2002.

  Tüdrukute osalemine poiste võistkondades

  Kõikides vanuseklassides võib eelneva vanusepiiranguga toodud poisslapse asemel kasutada ka aasta varem sündinud tütarlast.

  (Näiteks 2006. vanuseklassis võib ühe võistkonna eest mängida hiljem kui 1.1.2005 sündinud tütarlaps.)

  Mängimine mitmes võistkonnas

  Mängijatel pole lubatud turniiril mängida rohkem kui ühe võistkonna eest korraga. Vastasel juhul diskvalifitseeritakse mängija turniirilt ning reeglit rikkunud võistkonda karistatakse kolme miinuspunktiga. Lisaks saab võistkond mängu eest kirja kaotuse tulemusega -/+.

  Samas tohib ühte mängijat kasutada mitmes erinevas vanuseklassis.

  Turniiri süsteem

  SpringCup on jagatud alagrupiturniiriks ja finaal-turniiriks (A-finaalid). Alagrupiturniiril jagatakse võistkonnad 4- kuni 6-liikmelistesse alagruppidesse, kus kõik alagrupi võistkonnad mängivad ühe korra läbi kõigi ülejäänud sama alagrupi võistkondadega. Alagrupimängudes annab võit 3 punkti, viik 1 ning kaotus 0 punkti. Võrdsete punktide korral määrab paremuse:

  1. Omavaheline mäng
  2. Üldine väravate vahe
  3. Löödud väravate arv
  4. Distsiplinaarkaristused
  5. Loos

  Iga alagrupi parimad võistkonnad pääsevad mängima finaal-alagruppi (A-finaali) esikohale. Ülejäänud võistkonnad mängivad B-finaale, alagrupi süsteemis turniiri tagumistele kohtadele. Iga vanuseklassi täpne kohamängude süsteem tehakse korraldajate poolt teatavaks hiljemalt 10 päeva enne turniiri algust.

  Penaltid

  Kui playoff faasis jääb mäng viiki, siis sellele järgneb koheselt penalti löömine. Kumbki meeskond lööb kolm penaltit, kui ka pärast seda on viik, jätkub võistlus äkksurmani.

  Mängude arv

  Vanuseklassides 2003-2006 garanteeritakse võistkondadele vähemalt 5-6 mängu. Vanuseklassides 2007-2010 garanteeritakse võistkondadele vähemalt 5 mängu.

  Apellatsiooni komitee:
  Kui meeskond tahab esitada apellatsiooni, tuleb see esitada turniiri apellatsioonikomiteele 30 minuti jooksul pärast mängu lõppu, hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Apellatsiooni esitaja peab esmalt tasuma apellatsiooni tasu 200EURi ning koos tasuga üle andma kirjaliku avalduse kaebuse kohta. Apellatsiooni rahuldamise korral apellatsioonitasu tagastatakse, mitterahuldamise korral tasu ei tagastata Apellatsiooni komiteesse kuuluvad: Turniiri korraldajad ning turniiri peakohtunik.

  Kohtunikud

  Kõik kohtunikud on tunnustatud Eesti Jalgpalli Liidu ja/või peakohtuniku poolt.

  Mängudega seonduvad reeglid

  Vahetused: Vahetusi võib iga mängu jooksul teha mis tahes hetkel.

  Audisissevise: 2003-2010 vanuseklassides pannakse pall mängu käega.

  Nurgalöögid: Nurgalööke võib teha mänguväljaku nurgast 1 m kauguselt. Vastasvõistkonna mängijad peavad olema vähemalt 4,5 m kaugusel.

  Punane kaart: punase kaardi puhul peab võistkond mängima edasi mängu vähemuses.

  Võistkond peab olema võistluspaigas hiljemalt 15 minutit enne mängu algust. Punase kaardi saanud mängija jätab vahele järgmise mängu. Ühevärviliste võistlusvormide puhul vahetab särgid teisena märgitud võistkond või kasutabveste. Vestid tagatakse korraldajate poolt.

  Info võistkonna juhtidele

  1. Isik, kes on märgitud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude, kui muul ajal võistkonna eest.
  2. Võistkonna juht hoolitseb selle eest, et mängijatel on omad magamisvahendid, kui kasutatakse koolimajutust.
  3. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest. Igal staadionil on korraldajate poolt esindatud esmaabi osutaja. nõuab.

  Auhinnad

  I, II ja III koha saanud võistkondi autasustatakse karikate ja medalitega. Parimaid mängijaid autasustatakse eriauhindadega.

  Võistkondade registreerimine turniirile

  Kui te soovite turniiril osaleda, siis palun kontakteeruge turniiri korraldajaga. Kontakteeruge siin.

  Turniirile registreerimine toimub SpringCup veebilehekülje kaudu: SpringCup registreerimine

 • Möldre staadion

  Veskirahva pst 21, Alliku, Harju maakond, Eesti
  Möldre kunstmurustaadion

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Registreerimisvorm

Võistkonna Nimi (nõutav)

Vanuseklass (nõutav)

Võistkonna särgi värv (nõutav)

Kontaktisik (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Riik (nõutav)

Makseviis (nõutav)

Võistkonna logo

captcha

×