SpringCup 2012 Tulemused

2001 Tulemused

2001 Ajakava 7-8 Aprill 2012
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22

1. päev – 7 aprill

A-Grupp

Tallinna JK Kalev
Pärnu JK Vaprus
FC Honka A. Keltainen
FC Tiigrid
FC Flora I

Väljak 1time

FC Tiigrid
0:2
FC Honka A. Keltainen
13:45:00
Pärnu JK Vaprus
2:0
FC Flora I
14:15:00
FC Honka A. Keltainen
0:1
Tallinna JK Kalev
14:45:00
FC Tiigrid
0:5
Pärnu JK Vaprus
15:15:00
Tallinna JK Kalev
3:0
FC Flora I
15:45:00
FC Honka A. Keltainen
0:0
Pärnu JK Vaprus
16:15:00
FC Flora I
0:1
FC Tiigrid
16:45:00
Pärnu JK Vaprus
0:0
Tallinna JK Kalev
17:15:00
FC Flora I
0:4
FC Honka A. Keltainen
17:45:00
Tallinna JK Kalev
6:0
FC Tiigrid
18:15:00

B-Grupp

MRJK
SK Augur
FC Honka A. Musta
Nõmme JK Kalju
FC Flora II

Väljak 2time

SK Augur
3:0
FC Flora II
13:45:00
FC Honka A. Musta
1:0
Nõmme JK Kalju
14:15:00
FC Flora II
0:2
MRJK
14:45:00
SK Augur
1:0
FC Honka A. Musta
15:15:00
MRJK
0:0
Nõmme JK Kalju
15:45:00
FC Flora II
0:3
FC Honka A. Musta
16:15:00
Nõmme JK Kalju
0:5
SK Augur
16:45:00
FC Honka A. Musta
1:0
MRJK
17:15:00
Nõmme JK Kalju
2:0
FC Flora II
17:45:00
MRJK
0:0
SK Augur
18:15:00


2. päev – 8 aprill

A-Finaalid

Tallinna JK Kalev
FC Honka A. Musta
Pärnu JK Vaprus
SK Augur
FC Honka A. Keltainen

Väljak 1time

FC Honka A. Musta
1:0
FC Honka A. Keltainen
13:45:00
Pärnu JK Vaprus
1:3
SK Augur
14:15:00
FC Honka A. Keltainen
1:1
Tallinna JK Kalev
14:45:00
FC Honka A. Musta
4:0
Pärnu JK Vaprus
15:15:00
Tallinna JK Kalev
1:0
SK Augur
15:45:00
FC Honka A. Keltainen
3:0
Pärnu JK Vaprus
16:15:00
SK Augur
0:0
FC Honka A. Musta
16:45:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tallinna JK Kalev
17:15:00
SK Augur
0:3
FC Honka A. Keltainen
17:45:00
Tallinna JK Kalev
1:1
FC Honka A. Musta
18:15:00
AUTASUSTAMINE
 
 
18:55:00

B-Finaalid

FC Tiigrid
Nõmme JK Kalju
FC Flora I
FC Flora II
MRJK

Väljak 2time

Nõmme JK Kalju
1:3
MRJK
13:45:00
FC Flora I
2:0
FC Flora II
14:15:00
MRJK
1:0
FC Tiigrid
14:45:00
Nõmme JK Kalju
2:1
FC Flora I
15:15:00
FC Tiigrid
0:1
FC Flora II
15:45:00
MRJK
0:0
FC Flora I
16:15:00
FC Flora II
0:2
Nõmme JK Kalju
16:45:00
FC Flora I
2:1
FC Tiigrid
17:15:00
FC Flora II
0:1
MRJK
17:45:00
FC Tiigrid
0:7
Nõmme JK Kalju
18:15:00
AUTASUSTAMINE
 
 
18:55:00

1. FC Honka A. Musta – Fair-play: Emil Pallas
2. Tallinna JK Kalev – Fair-play: Jarmo Pajula
3. FC Honka A. Keltainen – Fair-play: Jonathan Hillos
4. SK Augur – Fair-play: Kevin Helin
5. Pärnu JK Vaprus – Fair-play:
6. MRJK – B-finaal võitja – Fair-play: Hans Herman
7. Nõmme JK Kalju – Fair-play: Alex Mathias Tamm
8. FC Flora I – Fair-play: Hans Herman
9. FC Flora II – Fair-play: Jan Richard Liiva
10. FC Tiigrid – Fair-play: Karl jakob Hein

Parim väravavaht: Titas Grušnius (Tallinna JK Kalev)
Parim kaitsja: Joonatan Laine (FC Honka A. Keltainen)
Parim ründaja: Casimir Seire (FC Honka A. Musta)
MVP: Noah Pallas (FC Honka A. Musta)

2002 Tulemused

B10 2002 Ajakava 14-15 Aprill 2012
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22

1. päev – 14 aprill

A-Grupp

FC Honka I
FC Honka II
FC Levadia
Harju Jalgpallikool 03
Saku Sporting
FC Sparta
Nõmme JK Kalju

Väljak 1time

FC Honka I
12:0
Saku Sporting
14:15:00
Harju Jalgpallikool 03
0:1
FC Sparta
14:45:00
FC Honka II
3:1
Harju Jalgpallikool 03
15:45:00
Nõmme JK Kalju
4:0
Saku Sporting
16:15:00
FC Honka I
3:0
FC Honka II
16:45:00
FC Sparta
0:0
Nõmme JK Kalju
17:15:00

Väljak 2time

FC Honka II
0:2
Nõmme JK Kalju
14:15:00
Saku Sporting
1:8
FC Levadia
14:45:00
FC Honka I
7:0
FC Sparta
15:45:00
FC Levadia
6:3
Harju Jalgpallikool 03
17:15:00

2. päev – 15 aprill

Väljak 1time

Nõmme JK Kalju
1:4
FC Honka I
14:15:00
FC Sparta
1:2
FC Levadia
14:45:00
Harju Jalgpallikool 03
2:0
Saku Sporting
15:15:00
FC Levadia
1:4
FC Honka I
15:45:00
FC Sparta
0:0
FC Honka II
16:15:00
FC Levadia
2:5
Nõmme JK Kalju
16:45:00
Saku Sporting
0:2
FC Sparta
17:15:00
FC Honka II
0:1
FC Levadia
17:45:00
AUTASUSTAMINE
 
 
18:55:00

Väljak 2time

Saku Sporting
0:9
FC Honka II
14:15:00
Harju Jalgpallikool 03
0:5
FC Honka I
16:45:00
Nõmme JK Kalju
2:2
Harju Jalgpallikool 03
17:45:00
AUTASUSTAMINE
 
 
18:55:00

1. FC Honka I – Fair-Play: Amos Ramström
2.FC Levaida – Fair-Play: Nikita Vassiljev
3.Nõmme JK Kalju – Fair-Play: Armin Korjus
4.FC Sparta – Fair-Play: Maiko Remmel
5.FC Honka II – Fair-Play: Doyu Haruka
6.Harju JK 03 – Fair-Play: Erik Reinumägi
7.Saku Sporting – Fair-Play: Klaivert Erik Ramström

Parim Väravavaht – Roope Paunio – FC Honka I
Parim Ründaja – Nikita Vassiljev – FC Levadia
Parim Kaitsja – Haruko Doyu – FC Honka II
MVP – Juho Ojanen – FC Honka I

2003 Tulemused

B9 2003 Ajakava 7-8 Aprill 2012
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22

1. päev – 7 aprill

A-Grupp

Tallinna JK Kalev
FC Honka A. Keltainen
MRJK
TJK Legion II
FC Nõmme United

Väljak 1time

TJK Legion II
0:7
MRJK
08:30:00
FC Honka A. Keltainen
1:0
FC Nõmme United
09:00:00
MRJK
1:2
Tallinna JK Kalev
09:30:00
TJK Legion II
0:3
FC Honka A. Keltainen
10:00:00
Tallinna JK Kalev
5:0
FC Nõmme United
10:30:00
MRJK
0:0
FC Honka A. Keltainen
11:00:00
FC Nõmme United
4:0
TJK Legion II
11:30:00
FC Honka A. Keltainen
0:6
Tallinna JK Kalev
12:00:00
FC Nõmme United
1:1
MRJK
12:30:00
Tallinna JK Kalev
7:0
TJK Legion II
13:00:00

B-Grupp

TJK Legion
FC Honka A. Musta
Harju Jalgpallikool
Tabasalu JK
FC Tiigrid

Väljak 2time

FC Honka A. Musta
3:1
FC Tiigrid
08:30:00
Harju Jalgpallikool
1:0
Tabasalu JK
09:00:00
FC Tiigrid
0:2
TJK Legion
09:30:00
FC Honka A. Musta
1:3
Harju Jalgpallikool
10:00:00
TJK Legion
0:0
Tabasalu JK
10:30:00
FC Tiigrid
0:2
Harju Jalgpallikool
11:00:00
Tabasalu JK
1:3
FC Honka A. Musta
11:30:00
Harju Jalgpallikool
0:1
TJK Legion
12:00:00
Tabasalu JK
1:2
FC Tiigrid
12:30:00
TJK Legion
0:0
FC Honka A. Musta
13:00:00

2. päev – 8 aprill

A-Finaalid

Tallinna JK Kalev
TJK Legion
FC Honka A. Keltainen
Harju Jalgpallikool
FC Honka A. Musta

Väljak 1time

TJK Legion
0:1
FC Honka A. Musta
08:30:00
FC Honka A. Keltainen
2:1
Harju Jalgpallikool
09:00:00
FC Honka A. Musta
1:4
Tallinna JK Kalev
09:30:00
TJK Legion
2:1
FC Honka A. Keltainen
10:00:00
Tallinna JK Kalev
4:1
Harju Jalgpallikool
10:30:00
FC Honka A. Musta
3:1
FC Honka A. Keltainen
11:00:00
Harju Jalgpallikool
2:2
TJK Legion
11:30:00
FC Honka A. Keltainen
0:8
Tallinna JK Kalev
12:00:00
Harju Jalgpallikool
0:2
FC Honka A. Musta
12:30:00
Tallinna JK Kalev
3:2
TJK Legion
13:00:00
AUTASUSTAMINE
13:40:00

B-Finaalid

FC Nõmme United
FC Tiigrid
TJK Legion II
Tabasalu JK
MRJK

Väljak 2time

FC Tiigrid
0:1
MRJK
08:30:00
TJK Legion II
0:6
Tabasalu JK
09:00:00
MRJK
3:0
FC Nõmme United
09:30:00
FC Tiigrid
7:0
TJK Legion II
10:00:00
FC Nõmme United
1:1
Tabasalu JK
10:30:00
MRJK
8:0
TJK Legion II
11:00:00
Tabasalu JK
0:4
FC Tiigrid
11:30:00
TJK Legion II
0:8
FC Nõmme United
12:00:00
Tabasalu JK
1:4
MRJK
12:30:00
FC Nõmme United
2:1
FC Tiigrid
13:00:00
AUTASUSTAMINE
13:40:00

1. Tallinna JK Kalev – Fair-play: Oliver Jürgenson
2. FC Honka A. Musta – Fair-play: Eliel Ollikainen
3. TJK Legion – Fair-play: Jevgeni Kubrikov
4. FC Honka A. Keltainen – Fair-play: Eino Rissanen
5. Harju Jalgpallikool – Fair-play: Marko Malsub
6. MRJK – B-finaali võitja – Fair-play: Gregor Lehtmets
7. FC Nõmme United – Fair-play: Richard Reesar
8. FC Tiigrid – Fair-play: Roman Sillamaa
9. Tabasalu JK – Fair-play: Rene Busch
10. TJK Legion II – Fair-play: Nikita Nestruk

Parim väravavaht: Miikael Raassalu (MRJK)
Parim kaitsja: Matias Kivikko (FC Honka A. Musta)
Parim ründaja: Oliver Jürgens (Tallinna JK Kalev)
MVP: Jevgeni Kuprikov (TJK Legion)

2004 Tulemused

B8 2004 Ajakava 14 – 15 Aprill 2012
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22

1. päev – 14 aprill

A-Grupp

FC Honka I
NJS Blue
FC Sparta
FC Infonet

Väljak 1time

FC Infonet
0:2
FC Sparta
08:30:00
FC Sparta
5:1
FC Honka I
09:30:00
FC Infonet
2:2
NJS Blue
10:00:00
FC Sparta
3:0
NJS Blue
11:00:00
NJS Blue
0:1
FC Honka I
12:00:00
FC Honka I
3:4
FC Infonet
12:30:00
FC Honka I (A3)
0:2
NJS Black(B3)
13:00:00

B-Grupp

FC Honka II
NJS Black
Harju Jalgpallikool
Harju Jalgpallikool Red/Black
FC Tiigrid

Väljak 2time

NJS Black
1:2
FC Tiigrid
08:30:00
Harju Jalgpallikool
7:0
Harju Jalgpallikool Red/Black
09:00:00
FC Tiigrid
3:0
FC Honka II
09:30:00
NJS Black
0:3
Harju Jalgpallikool
10:00:00
FC Honka II
0:1
Harju Jalgpallikool Red/Black
10:30:00
FC Tiigrid
0:7
Harju Jalgpallikool
11:00:00
Harju Jalgpallikool Red/Black
1:4
NJS Black
11:30:00
Harju Jalgpallikool
2:0
FC Honka II
12:00:00
Harju Jalgpallikool Red/Black
0:6
FC Tiigrid
12:30:00
FC Honka II
0:7
NJS Black
13:00:00

2. päev – 15 aprill

A-Finaalid

FC Sparta
FC Tiigrid
FC Infonet
Harju Jalgpallikool
NJS Black

Väljak 1time

FC Tiigrid
0:3
NJS Black
08:30:00
FC Infonet
0:0
Harju Jalgpallikool
09:00:00
NJS Black
2:2
FC Sparta
09:30:00
FC Tiigrid
3:1
FC Infonet
10:00:00
FC Sparta
1:5
Harju Jalgpallikool
10:30:00
NJS Black
3:0
FC Infonet
11:00:00
Harju Jalgpallikool
6:1
FC Tiigrid
11:30:00
FC Infonet
1:3
FC Sparta
12:00:00
Harju Jalgpallikool
4:0
NJS Black
12:30:00
FC Sparta
5:0
FC Tiigrid
13:00:00
AUTASUSTAMINE
 
 
13:40:00

B-Finaalid

NJS Blue
Harju Jalgpallikool Red/Black
FC Honka I
FC Honka II

Väljak 2time

FC Honka I
2:1
FC Honka II
09:00:00
Harju Jalgpallikool Red/Black
0:5
FC Honka I
10:00:00
NJS Blue
3:0
FC Honka II
10:30:00
FC Honka II
2:4
Harju Jalgpallikool Red/Black
11:30:00
FC Honka I
0:1
NJS Blue
12:00:00
NJS Blue
1:1
Harju Jalgpallikool Red/Black
13:00:00
AUTASUSTAMINE
 
 
13:40:00

1.Harju JK 04 – Fair-Play: Sten Marten Viira
2.FC Sparta – Fair-Play: Kenny Vahter
3.NJS Black – Fair-Play: Marius Säderbäck
4.FC Tiigrid – Fair-Play: Ramol Sillamaa
5.FC Infonet Fair-Play: Emir Dikajev
5.FC Infonet Fair-Play: Emir Dikajev
7.FC Honka I – Fair-Play: Emil Houkasalo
8.Harju JK Red/Black – Fair-Play: Georgi Shevoldajev
9.FC Honka II – Fair-Play: Eino Kauranen

Parim Väravavaht – NJS Black
Parim Ründaja – Karel Eerme – Harju JK 04
Parim Kaitsja – Artur Ait – FC Sparta
MVP – Martin Morris Adusoo – Harju JK 04

2005 Tulemused

B7 2005 Ajakava 21 Aprill 2012
Asukoht: Laagri st. Laagri alevik veskitammi 22

A-Grupp

FC Infonet
Tallinna JK Kalev
HIFK White
Saku Sporting

B-Grupp

Harju Jalgpallikool Tabasalu
JK Vaprus Paikuse
HIFK Blue
Harju JK Peetri/Keila

C-Grupp

JK Merkuur-Juunior
Harju Jalgpallikool Laagri
HIFK Red
FC Infonet II

D-Grupp

MRJK
Harju Jalgpallikool Saue
FC Helios
FC Levadia

Väljak 1time

FC Infonet
9:1
Saku Sporting
11:00:00
Tallinna JK Kalev
2:2
HIFK White
11:25:00
MRJK
5:1
FC Levadia
11:50:00
HIFK White
1:3
FC Infonet
12:15:00
Saku Sporting
3:2
Tallinna JK Kalev
12:40:00
FC Infonet
4:1
Tallinna JK Kalev
13:30:00
HIFK White
6:2
Saku Sporting
13:55:00
MRJK
2:2
Harju Jalgpallikool Saue
14:20:00
FC Infonet
5:2
Harju Jalgpallikool Tabasalu
14:45:00
Saku Sporting
6:1
HIFK Blue
15:10:00
FC Infonet II
3:2
FC Levadia
15:35:00
Saku Sporting
1:2
MRJK
16:00:00
Harju Jalgpallikool Saue
2:4
HIFK White
16:25:00
Tallinna JK Kalev
3:2
MRJK
16:50:00
FC Infonet
7:1
JK Vaprus Paikuse
17:15:00

Väljak 2time

Harju Jalgpallikool Tabasalu
2:1
Harju JK Peetri/Keila
11:00:00
JK Vaprus Paikuse
8:1
HIFK Blue
11:25:00
Harju Jalgpallikool Saue
1:1
FC Helios
11:50:00
HIFK Blue
2:7
Harju Jalgpallikool Tabasalu
12:15:00
Harju JK Peetri/Keila
1:6
JK Vaprus Paikuse
12:40:00
FC Helios
2:1
MRJK
13:05:00
Harju Jalgpallikool Tabasalu
0:4
JK Vaprus Paikuse
13:30:00
HIFK Blue
2:2
Harju JK Peetri/Keila
13:55:00
FC Helios
3:2
FC Levadia
14:20:00
JK Merkuur-Juunior
4:2
Harju Jalgpallikool Saue
14:45:00
HIFK Red
1:2
MRJK
15:10:00
Harju Jalgpallikool Laagri
2:9
FC Infonet
15:35:00
Tallinna JK Kalev
6:1
FC Infonet II
16:00:00
HIFK Blue
4:1
HIFK Red
16:25:00
Harju Jalgpallikool Tabasalu
1:4
HIFK White
16:50:00
Tallinna JK Kalev
3:6
HIFK White
17:15:00

Väljak 3time

JK Merkuur-Juunior
3:3
FC Infonet II
11:00:00
Harju JK Laagri
6:0
HIFK Red
11:25:00
HIFK Red
2:5
JK Merkuur-Juunior
12:15:00
FC Infonet II
0:2
Harju JK Laagri
12:40:00
FC Levadia
0:2
Harju Jalgpallikool Saue
13:05:00
JK Merkuur-Juunior
3:2
Harju JK Laagri
13:30:00
HIFK Red
1:3
FC Infonet II
13:55:00
Harju JK Laagri
3:2
FC Helios
14:20:00
HIFK White
1:4
JK Vaprus
14:45:00
Tallinna JK Kalev
3:0
Harju Jalgpallikool Peetri
15:10:00
JK Merkuur-Juunior
0:10
JK Vaprus
15:35:00
FC Helios
2:4
Harju Jalgpallikool Tabasalu
16:00:00
Harju Jalgpallikool Peetri
2:1
FC Levadia
16:25:00
Harju Jalgpallikool Laagri
6:0
JK Merkuur-Juunior
16:50:00

1. FC Infonet – Fair-play: Emir Dikajev
2. JK Vaprus Paikuse – Fair-play: Joosep Põder
3. Harju Jalgpallikool Laagri – Fair-play: Kristjan Kriis
4. JK Merkuur-Juunior – Fair-play: Kevin Burov
5. HIFK White – Fair-play: Robin Heino
6. Tallinna JK Kalev – Fair-play: Ervin Peder
7. Harju Jalgpallikool Tabasalu – Fair-play: Pedro Markvardt
8 – 9. FC Helios ja Harju Jalgpallikool Saue – Fair-play: Imre Kartau
10. FC Helios – Fair-play: Nemo Arle
11 – 16. FC Infonet II
Saku Sporting
HIFK Blue – Fair-Play: Jesper Stenstrand
HIFK Red – Fair-Play: Nemo Arle
Harju Jalgpallikool Peetri/Keila
FC Levadia – Fair-Play: Tristan Pajo

Parim Ründaja – Joosep Põder – JK Vaprus Paikuse
Parim Väravavaht – Ragnar Paul – JK Merkuur – Juunior
Parim Kaitsja – Kevin Purrik – Harju JK Laagri
MVP – Georgi Pastšik FC Infonet

2006 Tulemused

B6 2006 Ajakava 22 Aprill 2012
Asukoht: Saue Linn, Nurmesalu 9

A-Grupp

Harju Jalgpallikool Tabasalu
Harju Jalgpallikool Peetri
FC Infonet
FK Supernova Incukalns

B-Grupp

Harju Jalgpallikool Laagri
FC Tiigrid
FC Infonet II
FK Supernova Riga

C-Grupp

Harju Jalgpallikool Keila
MRJK
FC Flora
FC Supernova Sigulda
FK Baltika

Väljak 1time

Harju Jalgpallikool Tabasalu
0:4
FC Infonet
10:25:00
Harju Jalgpallikool Peetri
2:4
FK Supernova Incukalns
10:50:00
FK Supernova Incukalns
2:4
Harju Jalgpallikool Tabasalu
11:40:00
FC Infonet
7:0
Harju JalgpalliKool Peetri
12:05:00
Harju Jalgpallikool Tabasalu
5:2
Harju Jalgpallikool Peetri
12:55:00
FK Supernova Incukalns
0:5
FC Infonet
13:20:00
Harju Jalgpallikool Laagri
5:1
FK Baltika
14:10:00
FC Supernova Inculkalns
1:2
Harju Jalgpallikool Keila
14:35:00
FK Supernova Sigulda
7:3
Harju Jalgpallikool Laagri
15:00:00
FC Flora
4:2
Harju Jalgpallikool Peetri
15:25:00
Harju Jalgpallikool Laagri
2:1
Harju Jalgpallikool Tabasalu
15:50:00

Väljak 2time

Harju Jalgpallikool Laagri
4:3
FC Infonet II
10:25:00
FC Tiigrid
1:4
FK Supernova Riga
10:50:00
FK Supernova Riga
3:2
Harju Jalgpallikool Laagri
11:40:00
FC Infonet II
1:1
FC Tiigrid
12:05:00
Harju Jalgpallikool laagri
2:2
FC Tiigrid
12:55:00
FK Supernova Riga
3:1
FC Infonet II
13:20:00
FK Supernova Riga
0:2
Harju Jalgpallikool Tabasalu
14:10:00
MRJK
0:1
FC Infonet II
14:35:00
FC Infonet
7:1
Harju Jalgpallikool Tabasalu
15:00:00
Harju Jalgpallikool Keila
1:2
FC Infonet II
15:25:00
FK Supernova Sigulda
4:2
FC Infonet
15:50:00

Väljak 3time

Harju Jalgpallikool Keila
1:1
MRJK
10:00:00
FC Flora
1:7
FK Baltika
10:25:00
MRJK
1:3
FK Supernova Sigulda
10:50:00
Harju Jalgpallikool Keila
1:1
FC Flora
11:15:00
FK Supernova Sigulda
2:2
FK Baltika
11:40:00
MRJK
0:2
FC Flora
12:05:00
FK Baltika
3:0
Harju Jalgpallikool Keila
12:30:00
FC Flora
1:7
FK Supernova Sigulda
11:55:00
FK Baltika
4:2
MRJK
13:20:00
FK Supernova Sigulda
6:3
Harju Jalgpallikool Keila
13:45:00
Harju Jalgpallikool Peetri
2:2 Pen. (1:0)
FC Tiigrid
14:10:00
FC Flora
1:3
FC Infonet II
15:50:00

1. FK Supernova Sigulda – Fair-play: Juris Gavars
2. FC Infonet – Fair-play: Saad Dikajev
3. Harju Jalgpallikool Laagri – Fair-play: Ralf Rasmus
4. Harju Jalgpallikool Tabasalu – Fair-play: Sander Must
5. FC Infonet II – Fair-play: Nikita ŠevtŠuk
6. FC Flora – Fair-play: Norman Normak
7. Harju Jalgpallikool Keila – Fair-play:
8. Harju Jalgpallikool Peetri – Fair-play:
9.
10.
11.
12. FK Supernova Inculkalns – Fair-Play: Alex Raišoneks
13. MRJK
14. FK Supernova Riga
15: FC Tiigrid
16. FK Baltika

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Registreerimisvorm

SpringCupi vanuseklassid 2003-2007 on kutsetega turniirid parimatele Eesti, Soome, Rootsi, Läti & Venemaa võistkondadele. Kui te soovite turniiril osaleda ning ei ole personaalset kutset saanud, siis palun kontakteeruge turniiri korraldajaga. Kontakteeruge siit.

Registreeri enda võistkond SpringCup rahvusvahelisele noorte jalgpalliturniirile

Võistkonna Nimi (nõutav)

Vanuseklass (nõutav)

Võistkonna särgi värv (nõutav)

Kontaktisik (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Riik (nõutav)

Makseviis (nõutav)

Võistkonna logo

captcha

×