SpringCup 2011 Tulemused

1999-2000 Tulemused

09.04.2011 – poisid 1999-2000
Asukoht: Saku alevik, Tallinna mnt 10, 75501

A-Grupp

Pärnu JK Vaprus
JK Oper
Tallinna JK Kalev
MRJK
FC Honka Musta B

Väljak 1time

JK Oper
1:2
MRJK
10:20:00
Pärnu JK Vaprus
1:0
Tallinna JK Kalev
11:00:00
MRJK
6:0
FC Honka Musta B
11:40:00
JK Oper
1:2
Pärnu JK Vaprus
12:20:00
FC Honka Musta B
0:12
Tallinna JK Kalev
13:00:00
MRJK
1:1
Pärnu JK Vaprus
13:40:00
Tallinna JK Kalev
0:0
JK Oper
14:20:00
Pärnu JK Vaprus
8:0
FC Honka Musta B
15:00:00
Tallinna JK Kalev
1:1
MRJK
15:40:00
FC Honka Musta B
0:5
JK Oper
16:20:00
MRJK
3:0
MRJK II
Veerandfinaal
FC Honka Musta B
0:1
FC Honka Musta A
9-10 koht
Pärnu JK Vaprus
1:1 pen. 3:2
TJK Legion
Poolfinaal
FC Levadia
0:3
Pärnu JK Vaprus
FINAAL

B-Grupp

FC Levadia
TJK Legion
Nõmme JK Kalju
MRJK II
FC Honka Musta A

Väljak 2time

FC Levadia
2:2
MRJK II
10:20:00
TJK Legion
3:0
Nõmme JK Kalju
11:00:00
MRJK II
3:0
FC Honka Musta A
11:40:00
FC Levadia
2:1
TJK Legion
12:20:00
FC Honka Musta A
1:2
Nõmme JK Kalju
13:00:00
MRJK II
0:4
TJK Legion
13:40:00
Nõmme JK Kalju
0:4
FC Levadia
14:20:00
TJK Legion
3:0
FC Honka Musta A
15:00:00
Nõmme JK Kalju
1:1
MRJK II
15:40:00
FC Honka Musta A
0:4
FC Levadia
16:20:00
TJK Legion
3:1
Tallinna JK Kalev
Veerandfinaal
JK Oper
7:0
Nõmme JK Kalju
7-8 koht
FC Levadia
2:1
MRJK
Poolfinaal
MRJK
2:0
TJK Legion
III Koht

III koht – MRJK
II koht – FC Levadia
I koht – Pärnu JK Vaprus

Autasustamine:
Parim väravavaht: Daniel Vardanjan
Parim väravakütt: Siim Tammearu
Parim Mängija: Robert – MRJK

2002 Tulemused

10.04.2011 – poisid 2002
Asukoht: Saue Linn, Nurmesalu 9

A-Grupp

JK Nõmme Kalju
JK Merkuur – Juunior
FC Helios I
JK Tammeka II

Väljak 1time

JK Tammeka II
6:1
FC Helios I
10:40:00
JK Nõmme Kalju
1:4
JK Tammeka II
11:20:00
JK Merkuur-Juunior
7:0
FC Helios I
12:00:00
FC Helios I
1:4
JK Nõmme Kalju
12:50:00
JK Tammeka II
2:2
JK Merkuur-Juunior
13:30:00
JK Merkuur-Juunior
5:1
JK Nõmme Kalju
14:20:00
JK Tammeka II
8:1
FC Tiigrid
15:10:00
FC Helios I
3:0
JK Tammeka I
16:25:00
JK Tammeika I
6:4
PuiU
7 – 8 koht
JK Tammeka II
0:2
JK Merkuur – Juunior
FINAAL

B-Grupp

PuiU
FC Helios II
FC Tiigrid
JK Tammeka I

Väljak 2time

PuiU
2:9
FC Tiigrid
10:40:00
FC Helios II
9:2
PuiU
11:20:00
JK Tammeka I
0:4
FC Helios II
12:00:00
PuiU
1:4
JK Tammeka I
12:50:00
FC Helios II
0:6
FC Tiigrid
13:30:00
FC Tiigrid
4:0
JK Tammeka I
14:20:00
FC Helios II
1:3
JK Merkuur – Juunior
15:10:00
Nõmme JK Kalju
8:0
PuiU
15:50:00
FC Helios I
0:3
Nõmme JK Kalju
5 – 6 koht
FC Tiigrid
0:0 (3:4 pen.)
FC Helios II
III Koht

III koht – FC Helios
II koht – JK Tammeka
I koht – Merkuur Juunior

Autasustamine:
Parim väravavaht: Daniel Kabanen
Parim väravakütt: Frank Liblikman
Parim Mängija: Lauri Lepik

2003 Tulemused

16.04.2011 – poisid 2003
Asukoht: Nurmesalu 9, Saue
Mänguaeg 2×12, 5+1 väljakul

A-Grupp

FC Helios
FC Honka Musta
Operi JK
TJK Legion
Pärnu JK Vaprus

Väljak 1time

FC Honka Musta
5:2
Pärnu JK Vaprus
10:30:00
Operi JK
4:3
TJK Legion
11:00:00
Pärnu JK Vaprus
0:5
FC Helios
11:30:00
FC Honka Musta
1:4
Operi JK
12:00:00
FC Helios
0:0
TJK Legion
12:30:00
Pärnu JK Vaprus
0:9
Operi JK
13:00:00
TJK Legion
5:0
FC Honka Musta
13:30:00
Operi JK
2:0
FC Helios
14:00:00
FC Helios
1:0
FC Honka Musta
14:30:00
TJK Legion
7:0
Pärnu JK Vaprus
15:00:00
FC Helios
1:2
MRJK
Veerandfinaal
PJK Vaprus
1:3
FC Helios II
9-10 koht
Operi JK
1:2
MRJK
Poolfinaal
TLN JK Kalev
1:1 pen TLN JK Kalev
MRJK
FINAAL

B-Grupp

Harju Jalgpallikool
FC Honka Barcelona
Tln. JK Kalev
MRJK
FC Helios II

Väljak 2time

Harju Jalgpallikool
3:0
FC Helios II
10:30:00
Tln. JK Kalev
2:2
MRJK
11:00:00
FC Helios II
0:3
FC Honka Barcelona
11:30:00
Harju Jalgpallikool
4:1
Tln. JK Kalev
12:00:00
FC Honka Barcelona
1:5
MRJK
12:30:00
FC Helios II
2:3
Tln. JK Kalev
13:00:00
MRJK
1:1
Harju Jalgpallikool
13:30:00
Tln. JK Kalev
2:0
FC Honka Barcelona
14:00:00
FC Honka Barcelona
1:3
Harju Jalgpallikool
14:30:00
MRJK
1:0
FC Helios II
15:00:00
TJK Legion
1:2
TLN JK Kalev
Veerandfinaal
FC Honka Barcelona
0:3
FC Honka Musta
7-8 koht
Harju Jalgpallikool
2:4
TLN JK Kalev
Poolfinaal
Harju Jalgpallikool
1:1 pen Operi JK
Operi JK
III Koht

III koht – Operi JK
II koht – MRJK
I koht – Tallinna JK Kalev

Autasustamine:
Parim väravavaht: Maico Rimmel – Operi JK
Parim väravakütt: Erko Tõugjas – Operi JK
Parim Mängija: Rocco Robert Shein – TLN JK Kalev

2001 Tulemused

17.04.2011 – poisid 2001
Asukoht: Saku alevik, Tallinna mnt 10, 75501
Mängueg: 2×15, 6+1 väljakul, ilma suluseisuta

A-Grupp

FC Helios
Nõmme JK Kalju
FC Honka Musta A
MRJK
Operi JK

Väljak 1time

Nõmme JK Kalju
1:3
Operi JK
08:50:00
FC Honka Musta A
0:2
MRJK
09:25:00
Operi JK
10:0
FC Helios
10:00:00
Tallinna JK Kalev
0:0
Saku Sporting
10:35:00
FC Helios
0:6
MRJK
11:10:00
Operi JK
1:1
FC Honka Musta A
11:45:00
MRJK
3:0
Nõmme JK Kalju
12:20:00
FC Honka Musta A
8:0
FC Helios
12:55:00
FC Helios
0:5
Nõmme JK Kalju
13:30:00
MRJK
2:1
Operi JK
14:05:00
Pärnu JK Vaprus
1:4
FC Nõmme United
14:40:00
Operi JK
1:0
Saku Sporting
Veerandfinaal
Tallinna JK Kalev
2:1
FC Nõmme United
9-12 koht
Operi JK
1:0
FC Honka Musta B
Poolfinaal
FC Levadia
1:0
FC Flora
5 – 8 koht
Operi JK
2:5
FC Honka Musta A
FINAAL

B-Grupp

FC Honka Academy K.
Tallinna JK Kalev
Saku Sporting
FC Nõmme United
FC Flora

Väljak 2time

Tallinna JK Kalev
1:0
FC Flora
08:50:00
FC Flora
3:5
FC Honka Academy K.
10:00:00
FC Honka Academy K.
4:2
FC Nõmme United
11:30:00
FC Nõmme United
3:0
Tln. JK Kalev
11:10:00
FC Nõmme United
VS
Tallinna JK Kalev
12:20:00
FC Nõmme United
0:1
FC Flora
13:30:00
FC Honka Musta B
4:1
Operi JK II
14:05:00
FC Helios
1:8
Operi JK II
14:40:00
FC Honka Musta A
0:1
FC Honka Musta B
Veerandfinaal
Operi JK
2:3
Nõmme JK Kalju
9 – 12 koht
FC Honka Musta A
2:1
MRJK
Poolfinaal
Saku Sporting
0:4
FC Honka Academy K
5 – 8 koht

C-Grupp

FC Levadia
Pärnu JK Vaprus
FC Honka Musta B
Operi JK II

Väljak 3time

FC Honka Musta B
0:5
FC Levadia
08:50:00
Saku Sporting
2:1
FC Nõmme United
09:25:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
FC Honka Musta B
10:00:00
Nõmme JK Kalju
1:1
FC Honka Musta A
10:35:00
FC Levadia
6:1
Operi JK II
11:10:00
FC Flora
2:0
Saku Sporting
11:45:00
Operi JK II
0:3
Pärnu JK Vaprus
12:20:00
Saku Sporting
1:3
FC Honka Academy K.
12:55:00
FC Levadia
3:1
Pärnu JK Vaprus
13:30:00
FC Honka Academy K.
3:0
Tallinna JK Kalev
14:05:00
FC Levadia
4:5
FC Honka Musta A
Veerandfinaal
MRJK
2:0
FC Flora
Veerandfinaal
FC Helios
0:9
Pärnu JK Vaprus
13 – 14 koht
FC Honka Musta A
0:1
MRJK
III koht

III koht – MRJK
II koht – Operi JK
I koht – FC Honka Musta A

Autasustamine:
Parim väravavaht: Mattias Veinman
Parim väravakütt: Joel Kokla

2004 Tulemused

24.04.2011 – poisid 2004
Asukoht: Nurmesalu 9, Saue
Mänguaeg 2×12, 4+1 väljakul

A-Grupp

Harju Jalgpallikool Punane
FC Infonet
Operi JK
DFK Paruš
FC Helios
FC Honka 04 Keltainen

B-Grupp

Harju Jalgpallikool Must
FC Tiigrid
MRJK
FC Santos
NJS
FC Honka 04 Musta

Väljak 1time

FC Helios
3:0
Harju Jalgpallikool Punane
12:30:00
FC Tiigrid
0:3 (-:+)
NJS
13:00:00
Harju Jalgpallikool punane
3:4
FC Honka 04 Keltainen
13:30:00
FC Honka 04 Musta
14:0
FC Santos
14:00:00
Harju Jalgpallikool Punane
2:2
DFK Paruš
14:30:00
NJS
4:2
MRJK
15:00:00
Operi JK
5:1
Harju Jalgpallikool Punane
15:30:00
FC Santos
0:11
FC Tiigrid
16:00:00
Harju Jalgpallikool Punane
6:1
FC Infonet
16:30:00
MRJK
3:3
FC Honka 04 Musta
17:00:00
FC Helios
2:7
FC Tiigrid
Veerandfinaal
FC Helios
9:1
DFK Paruš
5 – 6 koht
Operi JK
2:2 (1:2)
FC Tiigrid
Poolfinaal
FC Tiigrid
1:1 (3:2)
NJS
FINAAL

Väljak 2time

NJS
9:1
Harju Jalgpallikool Must
12:30:00
Operi JK
1:1
DFK Paruš
13:00:00
Harju Jalgpallikool Must
0:10
FC Honka 04 Musta
13:30:00
FC Infonet
1:12
Operi JK
14:00:00
Harju Jalgpallikool Must
5:0
FC Santos
14:30:00
FC Honka 04 Keltainen
3:1
FC Infotnet
15:00:00
MRJK
5:2
Harju Jalgpallikool Must
15:30:00
FC Helios
5:2
FC Honka 04 Keltainen
16:00:00
Harju Jalgpallikool Must
0:9
FC Tiigrid
16:30:00
DFK Paruš
3:2
FC Helios
17:00:00
FC Infonet
6:3
FC Santos
11 – 12 koht
FC Honka 04 Keltainen
2:3
MRJK
7 – 8 koht

Väljak 3time

MRJK
6:0
FC Santos
12:30:00
FC Infonet
2:4
FC Helios
13:00:00
FC Tiigrid
3:1
MRJK
13:30:00
FC Honka 04 Keltainen
2:4
DFK Paruš
14:00:00
FC Helios
4:6
Operi JK
14:30:00
FC Honka 04 Musta
2:2
FC Tiigrid
15:00:00
DFK Paruš
5:0
FC Infonet
15:30:00
NJS
2:2
FC Honka 04 Musta
16:00:00
Operi JK
 
FC Honka 04 Keltainen
16:30:00
FC Santos
0:7
NJS
17:00:00
DJK Paruš
0:6
FC Honka 04 Musta
Veerandfinaal
Harju Jalgpallikool Must
0:6
Harju Jalgpallikool Punane
9 – 10 koht
NJS
1:1 (2:0)
FC Honka 04 Musta
Poolfinaal
Operi JK
2:2 (2:3)
FC Honka 04 Musta
III koht

III koht – FC Honka 04 Musta
II koht – NJS
I koht – FC Tiigrid

Autasustamine:
Parim väravavaht: Matias Hint
Parim väravakütt: Kevin Vahter
Parim Mängija: Marius Suderback

2005 Tulemused

23.04.2011 – poisid 2005
Asukoht: Nurmesalu 9, Saue
Mänguaeg 2×12, 4+1 väljakul

Võistkonnad

Harju Jalgpallikool Punane
Harju Jalgpallikool Must
Harju Jalgpallikool Valge
FC Infonet
MRJK

Väljak 1time

Harju Jalgpallikool Must
2:6
MRJK
11:00:00
Harju Jalgpallikool Valge
1:3
FC Infonet
11:30:00
MRJK
4:1
Harju Jalgpallikool Punane
12:00:00
Harju Jalgpallikool Must
1:4
Harju Jalgpallikool Valge
12:30:00
Harju Jalgpallikool Punane
0:5
FC Infonet
13:00:00
MRJK
2:0
Harju Jalgpallikool Valge
13:30:00
FC Infonet
2:2
Harju Jalgpallikool Must
14:00:00
Harju Jalgpallikool Punane
4:5
Harju Jalgpallikool Must
14:45:00
FC Infonet
0:2
MRJK
15:15:00
Harju Jalgpallikool Valge
2:3
Harju Jalgpallikool Punane
15:45:00

IV – V koht – Harju Jalgpallikool Punane ja Harju Jalgpallikool Valge
III koht – Harju Jalgpallikool Must
II koht – FC Infonet
I koht – MRJK

Autasustamine:
Parim väravavaht: Rando Lill – MRJK
Parim väravakütt: Erik Johan Piht – MRJK
Parim Mängija: Georgi Pasetšnik – FC Infonet

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Registreerimisvorm

SpringCupi vanuseklassid 2003-2007 on kutsetega turniirid parimatele Eesti, Soome, Rootsi, Läti & Venemaa võistkondadele. Kui te soovite turniiril osaleda ning ei ole personaalset kutset saanud, siis palun kontakteeruge turniiri korraldajaga. Kontakteeruge siit.

Registreeri enda võistkond SpringCup rahvusvahelisele noorte jalgpalliturniirile

Võistkonna Nimi (nõutav)

Vanuseklass (nõutav)

Võistkonna särgi värv (nõutav)

Kontaktisik (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Riik (nõutav)

Makseviis (nõutav)

Võistkonna logo

captcha

×